Yıldırım Pazarlama
Daima Müşteri Odaklı Hizmet

1944 yılından itibaren ticarette aktif bir yaşam süren Yıldırım Pazarlama, ticari hayatına küçük bir bakkal dükkanı kurarak başlamıştır. Günümüzde Çaykur, Didi, Pek Şeker, Aroma Beypazarı ve Niğde Gazoz Bayiiliği kurumlarıyla Kocaeli bölgesine hizmet vermektedir.

1986 yılında Çaykur Bayiiliğine başlayan kurumumuz, 30 yılı aşan tecrübesiyle "insana hizmet" mottasını ticari misyon haline getirmiş, kazanç odaklı değil müşteriye hizmet odaklı misyonunu ticari hayatında bir kültür haline getirmiş ve yıllardır bölgesine bu şekilde hizmet vermektedir.

Yıldırım Pazarlama
Yıldırım Pazarlama
Yıldırım Pazarlama
30 Yılı Aşkın Tecrübe
 
 
Misyon

Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için, kuruluşumuzda Kalite Yönetim sistemini benimseyerek, konusunda uzman personelimizle, teknolojik gelişmeleri, yasal gereklilikleri, kurumumuza yansıtarak, kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır.

Vizyon

Üstün, kaliteli hizmet anlayışımızla, Geniş ürün yelpazesine sahip güçlü marka distribütörlükleri alarak, Tecrübeli ve nitelikli insan gücümüzle,Yenilikçi ve değişime açık insan kaynakları yönetimimizle, Türkiye'nin en iyi satış ve dağıtım şirketi olmak.